gjuha:Albanian
Më shumë
Për më shumë informacion rreth klasifikimeve tona, ju lutemi kontrolloni lidhjet e mëposhtme.
Pyetje Përgjigje Si të shesë shpejt Këshilla për sigurinë Rregullat e postimit Rreth nesh Terms dhe Kushtet
Mirë se erdhët në tregtar.com! Hyni A jeni i ri në faqen tonë? Regjistrohu tani
Kategoritë

1 - 2 nga 3

Përshkrim

QR CODE
WWW.FIRSTBUYDIRECT.COM Apple iPhone X Samsung Note 8 iPhone 8/8 Plus dhe të tjerë


Faqja e internetit e kompanisë: www.firstbuydirect.com


Shijoni çmimet me shumicë në të gjitha telefonat mobil (Apple, Samsung, SONY, Huawei, LG, HTC dhe të tjerët), kompjutera dhe laptopë, televizorë dhe pajisje të tjera elektronike që kemi në dispozicion për shitje. Të gjitha produktet që ne i shesim janë të reja me garanci dhe në përputhje me të gjitha rrjetet


Na kontaktoni:


E-mail: muhdnayef@hotmail.com


Faqja e internetit e kompanisë: www.firstbuydirect.com


Zyra e E-mail: sales2@firstbuydirect.com


Zyra Tel: +601126962142


Muhamed Nayef

Komente

Asnjë koment nuk është shtuar ende. Identifikohu bëhu i pari për të lënë koment!

Të dhënat e shitësit

Seller's picture
Person privat
Regjistruar më 07/02/2018

Vendndodhja e njoftimit

Albania, Tiranë, Tiranë
Tirana

Adresa e e-mail të shitësit

Mbyllur
liamtoh@feyandhum.com
- ju nuk mund të kopjoni dhe ngjisni e-mail, ju duhet ta rishkruani atë
- mos dërgoni spam
- bëni vetëm pyetje në lidhje me këtë produkt
- jo i pasjellshëm
Përshëndetje! Hyni për më shumë.
Home Kërko Artikujt e mi të preferuar Llogaria ime Njoftimet e mia Të dhënat e mia personale Lista ime Na shkruani
Përpuno kërkimin
Fjalkyçe
Kategori
Vendndodhje

Rajon

Qytet

Foto
Çmimi

Çmimi:

-
Avancuar
Publiko