gjuha:Albanian
Më shumë
Për më shumë informacion rreth klasifikimeve tona, ju lutemi kontrolloni lidhjet e mëposhtme.
Pyetje Përgjigje Si të shesë shpejt Këshilla për sigurinë Rregullat e postimit Rreth nesh Terms dhe Kushtet
Mirë se erdhët në tregtar.com! Hyni A jeni i ri në faqen tonë? Regjistrohu tani
Kategoritë

1 - 2 nga 3

Më shumë

Për Ç'farëNë shitje
Lloji i pronësShtëpi
AgjensiPrivat
GjendjeNdërtim i ri
Numri i kateve3

Përshkrim

QR CODE
SHITIET VILE NE TIRANE MEZONETE ME 3 KATE.MODELE GREKE,ME OBOR TE MADH,OXHAK,PAMJE PANORAMIKE DHE VENDE PARKIMI

Komente

Asnjë koment nuk është shtuar ende. Identifikohu bëhu i pari për të lënë koment!

Të dhënat e shitësit

Seller's picture
Person privat
Regjistruar më 11/12/2017

Vendndodhja e njoftimit

Albania, Tiranë, Tiranë
Zana Floqi

Adresa e e-mail të shitësit

Mbyllur
liamtoh@313annaoi.com
- ju nuk mund të kopjoni dhe ngjisni e-mail, ju duhet ta rishkruani atë
- mos dërgoni spam
- bëni vetëm pyetje në lidhje me këtë produkt
- jo i pasjellshëm
Përshëndetje! Hyni për më shumë.
Home Kërko Artikujt e mi të preferuar Llogaria ime Njoftimet e mia Të dhënat e mia personale Lista ime Na shkruani
Përpuno kërkimin
Fjalkyçe
Kategori
Vendndodhje

Rajon

Qytet

Foto
Çmimi

Çmimi:

-
Avancuar
Publiko