gjuha:Albanian
Më shumë
Për më shumë informacion rreth klasifikimeve tona, ju lutemi kontrolloni lidhjet e mëposhtme.
Pyetje Përgjigje Si të shesë shpejt Këshilla për sigurinë Rregullat e postimit Rreth nesh Terms dhe Kushtet
Mirë se erdhët në tregtar.com! Hyni A jeni i ri në faqen tonë? Regjistrohu tani
Kategoritë

1 - 2 nga 3

Detajet e automjetit

I izoluar/Frigorifer
MAN
1996
Blu
Jo

Përshkrim

QR CODE
Shes kamion MAN 19.463 silent bashke me rimorkio. per me shum kontaktoni ne celular

Komente

Asnjë koment nuk është shtuar ende. Identifikohu bëhu i pari për të lënë koment!

Të dhënat e shitësit

Seller's picture
man
Përdorues i paregjistruar

Vendndodhja e njoftimit

Albania, Fier, Lushnjë
Divjake

Adresa e e-mail të shitësit

Mbyllur
.
- ju nuk mund të kopjoni dhe ngjisni e-mail, ju duhet ta rishkruani atë
- mos dërgoni spam
- bëni vetëm pyetje në lidhje me këtë produkt
- jo i pasjellshëm
Përshëndetje! Hyni për më shumë.
Home Kërko Artikujt e mi të preferuar Llogaria ime Njoftimet e mia Të dhënat e mia personale Lista ime Na shkruani
Përpuno kërkimin
Fjalkyçe
Kategori
Vendndodhje

Rajon

Qytet

Foto
Çmimi

Çmimi:

-
Avancuar
Publiko